دستگاه بوجار برنج
دستگاه بوجار شالی

دستگاه بوجار برنج یا همان بوجار شالی به منظور جداسازی نیم دانه برنج کوچک و بزرگ از برنج های سالم مورد استفاده قرار می گیرد.

در این دستگاه ، ابتدا محصول از بخش ورودی بر روی طبقه اول توری ریخته می شود و پس از عبور از روی الک های مختلف دستگاه، نیم دانه های درشت و ریز از برنج های سالم جدا می گردند و از بخش خروجی، برنج به بیرون از دستگاه ، هدایت خواهد شد.

شرکت ماشین سازی شونا صنعت با بکارگیری تجراب فنی بیش از یک دهه مدیران خود در صنعت ماشین سازی و تحصیلات آکادمیک در مقطه دکترا مهندسی مکانیک و متالورژی با تشکیل تیم مجرب در زمینه آنالیز مواد، بهینه سازی و بهبود طراحی و عملکرد قطعات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی در تلاش است تا با تولید کلیه قطعات یدکی در این زمینه در جهت بهبود کیفیت و عملکرد این قطعات و محصولات در سطح کشور گام بردارد.

همچنین این شرکت با همکاری اساتید مجرب فعال در دانشگاه های معتبر کشور در خصوص امکان سنجی ساخت و استخراج تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده در این زمینه از طریق آنالیز و جایگزین سازی مواد اولیه ای که در کشور محدودیت در تهیه آن وجود دارد فعالیت جدی و مداوم داشته و با تشکیل کارگروه فنی در این زمینه سعی در دست یابی به تولید قطعات با بهترین کیفیت و عملکرد را دارد.