دستگاه پیش بوجار
دستگاه پیش بوجار

دستگاه پیش بوجار قادر است تا دانه‌های انواع  غلات مانند گندم، جو یا برنج را از پوست و ساقه آن جدا نماید و موجب حذف علف های هرز، اسپر حشرات و انواع آفت ها می گردد. عملکرد این دستگاه به گونه ای است که باعث بالا رفتن خلوص دانه خواهد شد و به دلیل جداسازی کاه و کلش از شالی، موجب صرفه جویی در انرژی مصرفی خشک کن می گردد.

شرکت ماشین سازی شونا صنعت با بکارگیری تجراب فنی بیش از یک دهه مدیران خود در صنعت ماشین سازی و تحصیلات آکادمیک در مقطه دکترا مهندسی مکانیک و متالورژی با تشکیل تیم مجرب در زمینه آنالیز مواد، بهینه سازی و بهبود طراحی و عملکرد قطعات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی در تلاش است تا با تولید کلیه قطعات یدکی در این زمینه در جهت بهبود کیفیت و عملکرد این قطعات و محصولات در سطح کشور گام بردارد.

همچنین این شرکت با همکاری اساتید مجرب فعال در دانشگاه های معتبر کشور در خصوص امکان سنجی ساخت و استخراج تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده در این زمینه از طریق آنالیز و جایگزین سازی مواد اولیه ای که در کشور محدودیت در تهیه آن وجود دارد فعالیت جدی و مداوم داشته و با تشکیل کارگروه فنی در این زمینه سعی در دست یابی به تولید قطعات با بهترین کیفیت و عملکرد را دارد.