شفت ماسه شور
شفت ماسه شور

به طور کلی برای تفکیک وشست و شوی ریز دانه ها و گل از ترکیب سنگ در سنگ شکن و فراورده های مواد معدنی از ماسه شوی حلزونی استفاده می گردد که در دو نوع دورانی و حلزونی در بازار عرضه می شود.

در نوع حلزونی مواد به همراه آب داخل حوض ماسه شوی ریخته و از طریق حلزون به سمت دریجه خروجی هدایت شده و آب مصرفی به بیرون هدایت می شود.

وجود آب داخل حوضچه،چرخش حلزون و شیب موجود در دستگاه باعث شست و شوی مواد توسط آب شده و بیشتر ریز دانه ها شسته شده و آب ترکیب و از ان خارج می شود و در انتها مواد به صورت شسته شده خارج می شود.

مزایای ماسه شور حلزونی :

شرکت ماشین سازی شونا صنعت با بکارگیری تجراب فنی بیش از یک دهه مدیران خود در صنعت ماشین سازی و تحصیلات آکادمیک در مقطه دکترا مهندسی مکانیک و متالورژی با تشکیل تیم مجرب در زمینه آنالیز مواد، بهینه سازی و بهبود طراحی و عملکرد قطعات و ماشین آلات صنعتی در تلاش است تا با تولید کلیه قطعات یدکی در این زمینه در جهت بهبود کیفیت و عملکرد این قطعات و محصولات در سطح کشور گام بردارد.

همچنین این شرکت با همکاری اساتید مجرب فعال در دانشگاه های معتبر کشور در خصوص امکان سنجی ساخت و استخراج تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده در این زمینه از طریق آنالیز و جایگزین سازی مواد اولیه ای که در کشور محدودیت در تهیه آن وجود دارد فعالیت جدی و مداوم داشته و با تشکیل کارگروه فنی در این زمینه سعی در دست یابی به تولید قطعات با بهترین کیفیت و عملکرد را دارد.