فیدر گریزلی
فیدر گریزلی

این فیدر از زیر مجموعه های فیدر ویبره ای است که در قسمت جلو با تعبیه یک سینی سنگ های بزرگتر را از سنگ های ریزتر جداسازی می کند تا در نهایت سنگ های با سایز مناسب وارد دستگاه سنگ شکن فکی شود چون در صورت ورود کلیه سنگ ها به داخل سنگ شکن راندمان دستگاه پایین آمده و در صورت تداخل بارهایب ورودی سبب خفه شدن فک ها می شود.

این دستگاه بیشتر در معادن کوهی استفاده می شود زیرا با وجود کوچک بودن ابعاد سنگ ها در این معادن می توان یا یک جداسازی ابعادی و تقسیم اندازه های متناسب با دستگاهها استهلاک را پایین و سرعت را افزایش داد. در این فیدر ها نیروی محرکه توسط سیستم انتقال قدرت فولی یا گاردان به واسطه لنگرها به صورت گریز از مرکز افزایش می یابد و پس انتقال به فنرها موجب لرزش بدنه و انتقال و خروج بار می شود. ظرفیت این دستگاه بر اساس ابعاد از 150 تا 550 تن در ساعت می باشد.

مزایای فیدر گریزلی :

با توجه به این موارد، برای جلوگیری از تاخیر در کار و موانع رفع تولید نیاز به قطعات یدکی اضافی (Spare Part) با کیفیت می باشد که مجدد دستگاه ها و خط تولید با آسیب دیدگی و توقف مواجه نشوند.

شرکت ماشین سازی شونا صنعت با بکارگیری تجراب فنی بیش از یک دهه مدیران خود در صنعت ماشین سازی و تحصیلات آکادمیک در مقطه دکترا مهندسی مکانیک و متالورژی با تشکیل تیم مجرب در زمینه آنالیز مواد، بهینه سازی و بهبود طراحی و عملکرد قطعات و ماشین آلات صنعتی در تلاش است تا با تولید کلیه قطعات یدکی در این زمینه در جهت بهبود کیفیت و عملکرد این قطعات و محصولات در سطح کشور گام بردارد.

همچنین این شرکت با همکاری اساتید مجرب فعال در دانشگاه های معتبر کشور در خصوص امکان سنجی ساخت و استخراج تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده در این زمینه از طریق آنالیز و جایگزین سازی مواد اولیه ای که در کشور محدودیت در تهیه آن وجود دارد فعالیت جدی و مداوم داشته و با تشکیل کارگروه فنی در این زمینه سعی در دست یابی به تولید قطعات با بهترین کیفیت و عملکرد را دارد.