کیسه بالابر شالی
کیسه بالابر

مختصری در خصوص دستگاه کیسه بالابر

این دستگاه محصولی مناسب برای کارخانه های شالیکوبی، بوجاری و سورتینگ ها می باشد که جهت بلند نمودن کیسه ها مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه کیسه بالابر شونا صنعت قادر به جابجایی کیسه های با وزن 150 کیلوگرم می باشد. این موضوع تاثیر بسزایی در افزایش راندمان و کاهش یک نیروی کار می گردد.

در این دستگاه از سیستم حرکتی چرخ، زنجیر و گیربکس استفاده شده تا قدرت انتقال کیسه های سنگین را دارا باشد. به طور کل این دستگاه از دو قسمت ثابت و متحرک ساخته شده که قسمت ثابت آن شاسی اصلی دستگاه و قسمت متحرک، متصل به سیستم چرخ و زنجیر می باشد.

تجهیزات استفاده شده در دستگاه بالابر کیسه شونا صنعت از برترین و با کیفیت ترین تجهیزات موجود در بازار کشور می باشد. این موضوع موجب افزایش کیفیت محصولات این برند می گردد.

نحوه عملکرد کیسه بالابر شونا صنعت

سیستم کنترلی به صورت کاملا اتوماتیک می باشد. به این صورت که یک نیروی کار می بایست کیسه را بر روی کفه متحرک قرار داده و سپس شستی شروع به کار را فشار دهد تا دستگاه کیسه را به سمت بالا انتقال دهد. با گذشت مدت زمانی که از قبل تنظیم شده، کفه دستگاه مجددا به سمت پایین حرکت می نماید و برای شروع به کار دوبار دستگاه کافیست شستی را مجددا فشار دهید.

ویژگی های کیسه بالابر شالی شونا صنعت

شرکت ماشین سازی شونا صنعت با بکارگیری تجراب فنی بیش از یک دهه مدیران خود در صنعت ماشین سازی و تحصیلات آکادمیک در مقطه دکترا مهندسی مکانیک و متالورژی با تشکیل تیم مجرب در زمینه آنالیز مواد، بهینه سازی و بهبود طراحی و عملکرد قطعات و ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور در تلاش است تا با تولید کلیه قطعات یدکی در این زمینه در جهت بهبود کیفیت و عملکرد این قطعات و محصولات در سطح کشور گام بردارد. همچنین این شرکت با همکاری اساتید مجرب فعال در دانشگاه های معتبر کشور در خصوص امکان سنجی ساخت و استخراج تکنولوژی ساخت قطعات پیچیده در این زمینه از طریق آنالیز و جایگزین سازی مواد اولیه ای که در کشور محدودیت در تهیه آن وجود دارد فعالیت جدی و مداوم داشته و با تشکیل کارگروه فنی در این زمینه سعی در دستیبابی به تولید قطعات با بهترین کیفیت و عملکرد را دارد.